Strona głównaUrodaPowiększanie Pośladków Kwasem Hialuronowym Cena - Jaka jest?

Powiększanie Pośladków Kwasem Hialuronowym Cena – Jaka jest?

W tym artykule porównamy procedury podnoszenia pośladków Sculptra i Radiesse, a także ceny kwasu hialuronowego i Liquid BBL. Omówimy również bezpieczeństwo każdej z procedur. Kwas hialuronowy może również poprawić wygląd zmarszczek na twarzy, choć nie wiadomo, jak bardzo jest bezpieczny dla tego obszaru. Kwas hialuronowy nie jest dostępny w większości obszarów, więc ta procedura nie jest opcją dla każdego.

Procedura podnoszenia pośladków Sculptra

Procedura podnoszenia pośladków Sculptra z kwasem hialuronowym jest niechirurgicznym zabiegiem, który wykorzystuje wstrzykiwany kwas poli-laktynowy, aby stworzyć bardziej wyrzeźbiony tyłek. Jego mikrocząsteczki PLLA, czyli kwasu poli-L- mlekowego, są zawieszone w sterylnej wodzie, co pozwala uniknąć konieczności stosowania ciężkiej sedacji lub nacięć. Może trwać do dwóch lat i zapewnia naturalny, młodzieńczy wygląd.

Koszt podniesienia tyłka Sculptra zależy od liczby wymaganych fiolek i poziomu doświadczenia dostawcy. Procedura kosztuje mniej, gdy wykonywane przez licencjonowanego pracownika medycznego. Jednak board-certified estetyków opłata więcej, ponieważ mają większe doświadczenie w obsłudze podobnych procedur. W zależności od liczby potrzebnych fiolek, cena może sięgać tysięcy dolarów.

Choć procedura podnoszenia pośladków Sculptra jest stosunkowo drogim rozwiązaniem, jest bezpieczna i skuteczna. Ta nieinwazyjna procedura nie wymaga operacji i nie powoduje żadnych poważnych skutków ubocznych. Pacjenci mogą spodziewać się widocznych rezultatów po kilku tygodniach. Zazwyczaj pacjenci wracają na wiele zabiegów. Przeciętny pacjent planuje trzy wizyty w ciągu trzech do czterech miesięcy, aby utrzymać wyniki.

Sculptra jest popularną procedurą zwiększania objętości i konturów tyłka. Ze względu na minimalnie inwazyjną procedurę, istnieje mniej ryzyka niż w przypadku innych procedur. Nie ma potrzeby znieczulenia lub nacięcia chirurgicznego, a procedura stymuluje własną produkcję kolagenu przez organizm. W rezultacie pacjenci mogą spodziewać się gładszego, bardziej młodzieńczo wyglądającego tyłka.

Koszt procedury podnoszenia tyłka Sculptra z kwasem hialuronowym wynosi około 700 USD za sesję. Ilość Sculptra potrzebne zależy od objętości tyłków. W zależności od objętości i lokalizacji, koszt może uruchomić wszędzie od 900 dolarów do 1500 dolarów. Cena zabiegu zależy jednak od kilku czynników, w tym od liczby użytych fiolek.

Zabieg liftingu pośladków Radiesse

Zabieg liftingu pośladków Radiesse z zastrzykami hialinowymi jest jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Procedura jest mało inwazyjna i ma wysoki wskaźnik sukcesu. Jest podobny do zastrzyków do tyłka Sculptra i działa poprzez stymulację produkcji kolagenu. Wyniki trwają przez kilka lat i mogą nadal poprawiać się z wiekiem. Pacjenci mogą również mieć procedurę na policzkach, aby poprawić wygląd ich kości policzkowych.

Koszt procedury Radiesse butt lift z kwasem hialuronowym zależy od wielkości obszaru, który ma być leczony. Procedura może kosztować wszędzie od 800 dolarów do 1200 dolarów za jedną strzykawkę. Koszt Radiesse jest również zależny od lokalizacji kliniki . Board certyfikowany chirurg kosmetyczny na Manhattanie będzie pobierać więcej niż pielęgniarka w Upstate New York.

Cena za Radiesse butt lift z kwasem hialuronowym jest podobna do ceny Sculptra. Różnica pomiędzy nimi polega na tym, że Radiesse nie powoduje natychmiastowego napompowania tyłka. Zamiast tego, tworzy fundament dla wzrostu nowego kolagenu. To pomaga zapewnić minimalne efekty uboczne i długotrwały efekt. Jeśli rozważasz tę procedurę, powinieneś znaleźć lekarza, który jest certyfikowany przez zarząd i ma lata doświadczenia.

Przed poddaniem się procedurze Radiesse, należy omówić możliwe ryzyko i skutki uboczne. Po zabiegu może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ale te efekty uboczne zwykle ustępują w ciągu tygodnia. Po zabiegu pacjenci mogą stosować okłady z lodu na dotknięte miejsce. Może to zmniejszyć obrzęk i pomóc w szybszym gojeniu się ciała. Rezultaty mogą utrzymywać się do dwóch lat, ale okresowe wizyty kontrolne są konieczne, aby zabieg pozostał skuteczny.

W Rejuve Med Spa możesz poddać się zabiegowi brazylijskiego liftingu pośladków. Procedura ta obejmuje implanty. Można jednak uzyskać bardziej kształtny tył bez poddawania się Brazilian Butt Lift. Możesz również wybrać zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, który jest mniej kosztowny. Ta procedura jest doskonałą alternatywą dla Brazilian Butt Lift. Ponadto jest znacznie bardziej komfortowy i skuteczny niż tradycyjna operacja.

Koszt kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy, naturalna substancja, która tworzy żelową substancję w skórze właściwej, może być stosowany do powiększania pośladków, aby nadać im bardziej jędrny i zdefiniowany wygląd. Kwas hialuronowy jest stosowany w zabiegach powiększania pośladków z tych samych powodów, dla których jest stosowany w przypadku twarzy – jest to skuteczna substancja do skromnego zwiększania objętości i konturowania. Jest on ponownie wchłaniany do organizmu w ciągu około sześciu do dziewięciu miesięcy.

Wynik powiększania pośladków kwasem hialuronowym nie jest trwały. Ponieważ substancja powoli degraduje się w organizmie, zabiegi touch-up są wymagane co rok lub dwa, aby utrzymać pożądany kształt. Wiele osób woli poddać się innym zabiegom w celu trwałego wzmocnienia pośladków, takim jak implanty pośladków czy przeszczep tłuszczu. Zastrzyki kwasu hialuronowego są drogie i mogą nie być odpowiednie dla każdego pacjenta.

Koszt powiększania pośladków kwasem hialuronowym jest porównywalny z kosztem innych procedur kosmetycznych. Podczas gdy transfery tłuszczu mogą dać Ci bardziej jędrny tyłek, pacjenci bez rezerw tłuszczu mogą zdecydować się na implant kwasu hialuronowego, aby poprawić kształt i wysokość ich tyłków. Procedura ta pomaga również skorygować spadki bioder i poprawić elastyczność skóry.

Choć dostępne są inne wypełniacze skórne, nie nadają się one do pośladków, ponieważ wymagają większych objętości, aby osiągnąć optymalne wyniki. Sculptra jest dobrym wyborem dla tej procedury i może być stosowana w połączeniu z innymi wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego, aby uzyskać bardziej naturalnie wyglądający tyłek. Jednak koszt powiększania pośladków kwasem hialuronowym nie jest tak wysoki jak w przypadku innych wypełniaczy dermalnych.

Innym zabiegiem, który jest odpowiedni dla pacjentów niezadowolonych z kształtu swoich pośladków, jest płynny lifting pośladków. Ta metoda wykorzystuje wypełniacze dermalne HA w połączeniu z płynnym wypełniaczem. Procedura ta jest również bezpieczniejsza niż operacja. To może trwać wszędzie od jednego do dwóch miesięcy, aby pokazać wyniki, ale niektórzy pacjenci decydują się na wiele zastrzyków. Istnieje wiele wypełniaczy dostępnych na rynku dzisiaj, w tym Juvederm i Restylane. Koszt powiększania pośladków kwasem hialuronowym zależy od potrzeb pacjenta i pożądanego efektu końcowego.

Koszt zabiegu Sculptra Liquid BBL

Cena zabiegu Sculptra Liquid BBL (buccal-buccal augmentation) powiększania pośladków kwasem hialuronowym różni się znacznie w zależności od kliniki. W przeważającej części, pacjenci będą potrzebować do 16 fiolek materiału do wstrzykiwania, aby zobaczyć pożądane rezultaty, chociaż pacjenci mogą zdecydować się na korekcję punktową, w którym to przypadku mogą potrzebować tylko jednej lub dwóch fiolek.

Powiększanie pośladków Sculptra jest wykonywana z wypełniaczem iniekcyjnym i będzie kosztować w dowolnym miejscu od 4,000 do 7,500. Koszt Sculptra Liquid BBL powiększanie pośladków z kwasem hialuronowym zależy od doświadczenia i wiedzy dostawcy. Wielu pacjentów jest zadowolonych z wyników. Ciąża, starzenie się i utrata wagi – wszystkie te czynniki wpływają na zmniejszenie peryferyjności pośladków. Procedury Buttlift są doskonałym rozwiązaniem dla tych problemów, ponieważ są minimalnie inwazyjne.

Procedura trwa około dwóch godzin, a większość pacjentów może wrócić do domu po zabiegu. W zależności od objętości augmentacji pośladków pożądane, pojedynczy zabieg może kosztować między 2,200 i 3,500. W zależności od ilości użytego produktu, pacjenci będą potrzebowali dwóch do trzech sesji w odstępie sześciu tygodni. Po pierwszym zabiegu może być konieczne noszenie odzieży uciskowej przez kilka tygodni, aby odzyskać kształt pośladków.

Koszt zabiegu Sculptra Liquid BBL będzie się różnił w zależności od ilości objętości, której potrzebujesz. Koszt zabiegu Sculptra zależy od doświadczenia lekarza i odpowiedzi obszaru na zastrzyk. Jednak większość pacjentów jest bardzo zadowolona z wyników i oczekuje się wysokiego wskaźnika zadowolenia.

Zależnie od liczby potrzebnych sesji, średni koszt Sculptra do powiększania pośladków z kwasem hialowym wynosi około 700 USD za sesję. Może to zająć do sześciu sesji w zależności od wielkości tyłka. Dermatolog z certyfikatem zarządu będzie miał wyższy koszt za sesję niż pielęgniarka kliniczna. Ale ogólnie, Sculptra może kosztować tak mało jak 900 dolarów.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Najczęściej Czytane