Strona głównaPraca i BiznesJak Zadać Pytanie Do Pip?

Jak Zadać Pytanie Do Pip?

Podczas badania przez lekarza pierwszego kontaktu może być trudno wiedzieć, jak zadać pytanie pipowi. Może się okazać, że musisz wyjaśnić swoje rozumienie problemu lub wyjaśnić coś, co widziałeś. Prostym sposobem na to jest użycie taktyki „ale”.

Zapisywanie oceny

To, czy otrzymasz zasiłek PIP, zależy od poziomu Twojej niepełnosprawności. Określa się go na podstawie systemu punktacji, który określa, jaki wpływ masz na czynności życia codziennego. Aby podjąć świadomą decyzję, musisz wiedzieć, jak kryteria oceny odnoszą się do twojej sytuacji.

PIP jest jednym z kilku rodzajów wsparcia zapewnianych przez NHS, władze lokalne oraz Departament Pracy i Emerytur (DWP). Świadczenie to jest dostępne, aby pomóc w pokryciu zwiększonych kosztów życia, ale nie zapewnia rekompensaty za zły stan zdrowia.

Przy składaniu wniosku powinieneś również wyjaśnić, że chcesz otrzymać nagranie oceny. Pomoże Ci to, jeśli zdecydujesz się odwołać od decyzji. Może być również użyte jako dowód w apelacji sądowej.

Możesz nagrać swoją ocenę za pomocą sprzętu audio lub innych urządzeń. Będziesz musiał przygotować dwie kopie nagrania. Pierwsza kopia zostanie przekazana pracownikowi służby zdrowia, który przeprowadza ocenę.

.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Najczęściej Czytane