Strona głównaLifestyleJak Rozmawia Ukrywajacy Zakochanie Mezczyzna?

Jak Rozmawia Ukrywajacy Zakochanie Mezczyzna?

Pozyskanie mężczyzny, który się w tobie zakocha, może być trudnym zadaniem. Musisz sprawić, żeby czuł się przy Tobie komfortowo i nie wyjść na zbyt nachalną. Musisz też wiedzieć, jak z nim rozmawiać, żeby utrzymać jego zainteresowanie.

Mowa ciała

Podczas związku mężczyźni mogą testować swoje granice. Mogą mieć trudności z wyrażaniem swoich uczuć i dlatego próbują je ukryć za pomocą języka ciała. Mogą też bać się odrzucenia.

Kiedy mężczyzna jest zakochany, będzie pokazywał kilka znaków poprzez język ciała. Niektóre z nich nie są tak oczywiste, jak się wydaje. Są bardziej subtelne i wymagają odrobiny pracy detektywistycznej. Im lepiej znasz te znaki, tym łatwiej będzie ci czytać w myślach mężczyzny.

Jedną z pierwszych oznak, że mężczyzna jest zakochany, są jego ręce. Może się wydawać, że trzymają coś przed tobą, ale tak naprawdę pokazują ci, co naprawdę siedzi w jego głowie. Możesz to poznać po ich ułożeniu i rozmiarze.

Impulsywne decyzje

Niezależnie od tego, czy mówimy o Romeo i Julii, czy o zakochaniu, impulsywne decyzje mogą zrujnować związek. W jednym z ostatnich badań analizowano jakość związku par o różnej impulsywności. Badacze zebrali dane dotyczące impulsywności od par, a następnie zestawili je z trzema hipotezami.

Autorzy badania sugerują, że jakość związku może być lepsza, jeśli impulsywność pasuje do siebie. Postawili hipotezę, że jeśli impulsywność nie jest taka sama, jakość związku spadnie. I odwrotnie, jeśli impulsywność jest podobna, jakość związku może zostać utrzymana.

Nie jest niczym niezwykłym, że młodzi dorośli są impulsywni. Zgadzają się na rzeczy, na które nie powinni, na przykład wydają pieniądze bez zastanowienia się nad konsekwencjami. Wyjeżdżają też na wakacje w ostatniej chwili, jednocześnie pracując.

Gry umysłowe

Używanie gier umysłowych w rozmowach o zakochaniu jest strategią stosowaną przez niektórych ludzi. Może im to pomóc w osiągnięciu tego, czego chcą, a czasem jest wykorzystywane do zranienia kogoś innego. Gry te są często nazywane „gazowaniem”.

Ludzie, którzy próbują zdobyć kontrolę nad drugą osobą, mogą używać w tym celu gier umysłowych. Taktyki te są stosowane po to, by druga osoba zwątpiła w swoje myśli i decyzje. Sprawiają też, że druga osoba kwestionuje wszystko, co ją otacza.

Najczęstszymi ofiarami gier umysłowych są kobiety. Kobiety te mają niskie poczucie własnej wartości. Stosują gry umysłowe, żeby wydawać się pożądanymi, żeby być lubianymi i żeby czuć się wartościowymi. Gry umysłowe mają za zadanie zmylić drugą osobę i zniechęcić ją do podążania za głosem serca.

Uczucie jego uwagi, gdy jest w pobliżu

Uśmiechanie się do mężczyzny lub śmiech z dowcipu to dobry znak, że jest do Ciebie przyciągany. Mężczyźni, którzy są zainteresowani kobietą, częściej uśmiechają się i śmieją przy niej niż przy obcej osobie. Jest to ważny znak, ponieważ wskazuje, że on chce ją uszczęśliwić.

Jeśli mężczyzna jest tobą zainteresowany, podejmie wysiłek, by cię poznać i zrobić coś dla ciebie. Obejmuje to wykonywanie dla Ciebie wielu prac fizycznych, takich jak poprawianie włosów czy układanie ubrań. Oznacza to, że jest zakochany.

Kiedy widzisz, że mężczyzna jest zakochany, otwiera przed Tobą całe swoje ciało. To stworzy zmysłową atmosferę. Może podetknąć Ci nogę, gdy spotkacie się po raz pierwszy, albo wsunąć rękę pod stół, gdy będziecie jeść kolację.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Najczęściej Czytane