Strona głównaDom i OgródJak odświeżyć swoje mieszkanie niewielkim kosztem?

Jak odświeżyć swoje mieszkanie niewielkim kosztem?

Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami i przebywać w estetycznie urządzonych wnętrzach. Często stawiamy też na zmiany. Jednak gruntowne remonty wiążą się z dużymi kosztami. Można jednak odświeżyć swoje mieszkanie i nie wydać bardzo dużo. Jak to zrobić? Poznajcie nasze rady.

Nowy kolor na ścianach lub jedna tapeta może wiele zmienić  

Nie trzeba przeprowadzać gruntownego remontu mieszkania, gdyż odświeżenie koloru, czy wybór tapety na jedną ścianę może zapewnić zupełnie nowy design wnętrza. Tapeta 3D jest tutaj świetnym przykładem, gdyż dodaje wnętrzu głębi i oryginalności. Można wybierać spośród wielu rozmaitych motywów. Można zdecydować się także na boazerię angielską albo lamele, które świetnie pasują zarówno do tradycyjnie, jak i nowocześnie urządzonych wnętrz. Oczywiście największą zmianę zapewnią meble i dodatki i tu wcale nie trzeba przepłacać.  

Wybierzcie meble i dodatki, które odmienią Wasze mieszkanie 

W zależności od dominującego stylu w Waszym mieszkaniu, czy tego jaką aranżację chcecie uzyskać, możecie dobrać odpowiednie dodatki i meble. Znajdziecie je na platformie sprzedażowej Vilandy, gdzie dostępne są zarówno meble nowe, jak i meble z odzysku. Te ostatnie wcale nie muszą być zniszczone i możecie znaleźć takie, które są w naprawdę dobrym stanie. Wiele osób, chcąc pozbyć się starych mebli oferuje niższą cenę. Często takie osoby są też skłonne do negocjacji. Dzięki temu na odświeżenie wnętrza swojego mieszkania nie musicie wydać bardzo wiele. Do wnętrza w stylu boho możecie znaleźć efektowne makramy do powieszenia na ścianie albo doniczki w formie makramy. Z kolei do skandynawskiej aranżacji znajdziecie ciekawe lampy, które mogą odmienić oblicze pokoju czy też poszewki na poduszki, które urozmaicają wystrój strefy wypoczynkowej. Ciekawym wyborem może być hamak, który uzupełni tradycyjne wypoczynki. Do industrialnej aranżacji znajdziecie skrzynie czy też palety, z których wykonacie meble własnoręcznie albo gotowe meble w tym stylu. Do stylistyki glamour znajdziecie meble i dodatki wykonane z marmuru czy mocnego i eleganckiego szkła. Wymiana narzuty czy też dywanu, a także oświetlenia już może odmienić oblicze sypialni czy też salonu. W bogatej ofercie platformy sprzedażowej możecie znaleźć coś odpowiedniego, co spełni Wasze oczekiwania i jednocześnie sprawi, że mieszkanie zyska ciekawszy design.          

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Najczęściej Czytane