Strona głównaModaJak Zawiązać Bandanę Na Głowie?

Jak Zawiązać Bandanę Na Głowie?

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć opaskę do pracy, czy po prostu do sklepu spożywczego, możesz wykonać kilka prostych kroków, aby upewnić się, że pozostanie ona na głowie.

Złożenie opaski na głowę

Użycie opaski na głowę jest doskonałym sposobem na utrzymanie włosów z dala od twarzy. Do wyboru jest wiele różnych stylów opasek, więc na pewno znajdziesz coś, co będzie pasowało do Twojej osobowości. Możesz wybrać szeroką opaskę z falbanką lub małą opaskę z gumką.

Możesz też związać bandanę w opaskę, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd. Możesz użyć bandany, aby podkreślić swoje ulubione zespoły lub pokazać inne zainteresowania. To praktyczny i modny sposób na dodanie koloru do swojego stroju.

Opaska z bandaną to świetny dodatek dla tych, którzy chcą zachować chłód w gorące dni. Jedwabiście miękka tkanina wchłania pot, zapewniając ci chłód.

Opaska jest dostępna w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach. Zazwyczaj są wykonane z bawełny, czyli lekkiego materiału, który jest przyjemny dla skóry. Łatwo je znaleźć, na stacjach benzynowych kosztują około 5-6 dolarów. Można je też znaleźć na pchlich targach za dużo mniejszą cenę.

Kupując bandanę, upewnij się, że ma ona odpowiedni rozmiar. Idealnie byłoby, gdyby bandana miała co najmniej centymetr szerokości, żeby wygodnie układała się na głowie.

Po wybraniu idealnej bandany musisz wiedzieć, jak ją złożyć. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz ją zawiązać w opaskę na głowę.

Noszenie bandany na szyi

Bandana może być świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz ochronić szyję przed zimnem lub dodać koloru do swojego stroju. Pierwotnie bandany służyły do ochrony twarzy przed kurzem, ale z czasem stały się modnym dodatkiem. Obecnie są dostępne w nieskończonej liczbie kolorów i wzorów. I są łatwe do zawiązania.

Pierwszym krokiem jest wybranie bandany, która wygodnie układa się na szyi. Możesz ją zawiązać na jeden lub dwa węzły. Możesz też spróbować związać ją w kucyk.

W zależności od rodzaju bandany, którą masz, możesz ją złożyć w trójkąt. Górny punkt trójkąta zagnij nieco poniżej środka szalika. W ten sposób uzyskasz klasyczny wygląd, który możesz nosić samodzielnie lub jako apaszkę na głowę.

Jeśli wolisz dodać kolor, możesz użyć małej bandany do stworzenia naszyjnika w stylu chokera. Naszyjnik można zawiązać luźno lub ciasno na szyi.

Bandany można też nosić, aby ujarzmić niesforne włosy. Jeżeli masz długie włosy, możesz związać je za głową lub pod włosami. Jeżeli nie masz włosów, możesz owinąć ją wokół brody lub pod kołnierzykiem.

Spryskanie bandany lakierem do włosów

Użycie bandany do stylizacji włosów może być całkiem proste. Ta fryzura jest świetnym wyborem na lato, ponieważ zapobiega kapaniu potu na twarz.

Można wybrać kilka różnych stylów. Jeżeli masz krótsze włosy, możesz wybrać bandanę z węzełkiem. Jeśli masz dłuższe włosy, możesz wybrać chustę o strukturze. W zależności od okazji możesz używać różnokolorowych bandan.

Najbardziej efektywnym sposobem zakładania bandany na głowę jest umieszczenie jej na karku. Możesz też owinąć ją wokół pasm włosów zwisających z tyłu głowy. Możesz użyć wsuwki, aby zabezpieczyć końce. Idealnie byłoby, gdyby opaska była równej wysokości i szerokości, aby nie wsuwała się w głowę.

Opaskę możesz uzupełnić żelem lub pianką, aby dodać włosom objętości i tekstury. Możesz również zastosować błyszczyk w sprayu, aby nadać włosom połysk. Na koniec możesz związać małe pasmo włosów w ciasny kok, aby dopełnić stylizacji.

W tym momencie, możesz również zastosować odrobinę lakieru do włosów po wewnętrznej stronie bandany, aby nadać jej lepkość. Dzięki temu opaska nie będzie się zsuwać z głowy.

.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Najczęściej Czytane